Vedete din Romania

#iubit anamaria prodan #anamaria prodan

Anamaria Prodan a spus cand se va afisa cu noul ei iubit: „Gata, vi-l arat”

Au trecut cateva luni bune de cand Laurentiu Reghecampf a luat decizia de a divorta de Anamaria Prodan si de a se afisa cu noua lui iubita, care este si gravida, iar acum sexy-impresara a facut o declaratie care s-a viralizat rapid in mediul online.

 

Potrivit jurnalistilor de la Click, Anamaria Prodan a dat de inteles ca are un nou iubit, cu care se va afisa imediat dupa ce se va incheia divortul. „Dupa ce se termina divortul, gata, vi-l arat! Dupa ce se termina totul... atunci cand sunt o femeie libera, atunci pot sa ma afisez cu oricine! Asa e frumos”, a spus vedeta.

Mai mult decat atat, Anamaria Prodan a anuntat si ca pregateste o noua afacare: „Mama mea si-a facut cu multi ani in urma un parfum ce se numea Ionela Prodan. Nu a fost ceva wow la vremea aceea, pentru ca nu era cultul parfumului atunci. Si tot vorbeam atunci si ii spuneam: «Lasa ca ma fac eu mare si parfumul meu il depaseste pe al tau». Inainte sa moara mama, aveam un parfum arabesc si ei i-a placut foarte tare si am zis: «Ia sa fac eu un parfum arabesc, sa vezi, moare lumea». A iesit ceva extraordinar! M-am chinuit opt luni, nu-mi covenea. Erau innebuniti. Bine ca cei din echipa sunt turci si sunt rabdatori cu femeile. Parfumul are niște combinatii pralina cu wood (lemn), cu rose (trandafir). Si daca te speli tine mirosul. Parfumul trebuie sa tina foarte mult pe piele. L-am incercat si cu trabuc, pe mana barbatului. Se impregneaza. Acum toata lumea e data cu Anamaria Prodan! Si dusmanii s-au dat cu Anamaria Prodan”.

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Cum sa-ti alegi blazerul/sacoul/taiorul

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda, consultant de comunicare si stilist personal

Pune o intrebare