Vedete din Romania

#herve camilleri #casnicie #rona hartner

Rona Hartner, detalii despre casnicia cu Herve Camilleri. Acesta ar fi incercat sa o indeparteze de cei dragi: “Inclusiv de fata mea”

Rona Hartner si Herve Camilleri au divortat cu un an in urma si, desi initial nu a vrut sa vorbeasca despre motivele rupturii, cantareata a dezvaluit cateva detalii neasteptate.

 

Desi spune ca nu a fost vorba despre violenta fizica, Rona Hartner recunoaste ca se certau destul de mult, mai ales cand aceasta voia, la sfarsitul saptamanii, sa petreaca timp alaturi de fiica ei.

"Ma simt bine, ma simt ca si cum am iesit dintr-o situatie stresanta. Ma simt ca si cum am iesit dintr-o situatie foarte stresanta. D-aia spun libera, pentru ca libertatea poti sa o reinveti, daca ai fost intr-o relatie in care simteai ca libertatea iti este luata. Relatia s-a stricat dupa doua luni de la casatorie. Atunci am vazut alta fata a lui Herve. Dupa un an jumate am fost sfatuita sa divortez. M-a indepartat de toata lumea, inclusiv de fata mea a vrut sa ma indeparteze. Au fost 55 de certuri intr-un an, nu s-a ajuns la violenta", a dezvaluit Rona Hartner intr-o emisiune TV.

Artista a mai spus ca nu a avut pretentii la partaj si ca l-a lasat pe Herve Camilleri sa isi ia exact ce isi doreste din bunurile dobandite in timpul casniciei.

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului