Vedete din Romania

#drama andreea tonciu #divort parinti #andreea tonciu

Andreea Tonciu, in lacrimi. Parintii ei divorteaza, dupa ce tatal ei s-a culcat cu menajera

Chiar de ziua ei de nastere, Andreea Tonciu a facut o dezvaluire socanta. Cu lacrimi in ochi, vedeta a spus ca parintii ei divorteaza, dupa ce tatal ei a avut o aventura cu menajera.

 

Inca in stare de soc si vizibil afectata de cele intamplate, Andreea Tonciu a dezvaluit in emisiunea La Maruta faptul ca mama ei a fost inselata cu femeia care le facea curat in casa.

Chiar daca a fost ziua ei de nastere, vedeta a tinut sa povesteasca acest episod socant, spunand ca si ea, si mama ei sunt foarte afectate de faptul ca tatal ei s-a culcat cu menajera. “S-a intamplat in luna martie. A facut numai porcării in casa mea si in casa mamei mele. A avut relatii intime cu tatal meu. Parintii mei au depus actele de divort. Au disparut niste bani din contul comun al parintilor. Intr-o anumita zi, fiind in casa si mama si tata, tata a sunat-o pe această domnisoara, iar mama a auzit conversatia". 

Andreea Tonciu a mai dezvaluit ca menajera este casatorita. "Este mai mica decat mine, are 34 de ani. Aveam cea mai mare incredere in ea. Tatal meu este in casa cu noi, nu este cu ea. Am vorbit cu ea. Ea este casatorita si are doi copii. Mi-a recunoscut tot si mi-a spus sa nu o spun sotului ei. I-am zis sa blocheze numarul tatalui meu si n-a facut-o. Dumnezeu e sus si o s-o pedepseasca pentru ce a facut".

Urmareste Acasa.ro pe Facebook! Comenteaza si vezi in fluxul tau de noutati de pe Facebook cele mai noi si interesante articole de pe Acasa.ro.

  •  
  •  

Articol scris de

Vezi toate articolele

Articole din vedete-din-romania

Expertul Acasa.ro, Monica Zainescu, make-up artist

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: La ce ma uit cand cumpar un palton, haina de iarna

Experti Stil

Expertul Acasa.ro, Gabi Urda: Catifea – manevra vestimentara de toamna

Experti Stil

Sfatul expertului

Expertul Acasa.ro, Irina Markovits: Poate fi jeansul alb prietenul oricarei femei?

Sase jocuri educative de interior pentru iarna

Pune o intrebare

Top

Cauta-ti perechea

Sfatul expertului